"My college roommate and I first ate these meaty sandwiches at the Iowa State Fair. After a little experimenting, we re-created the recipe. We ate the subs often because they were fast to fix between classes and didn't break our next-to-nothing grocery budget. They're priced right at 91¢ per serving. —Christi Ross Mill Creek, Oklahoma..."